Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

Про компанію

"СПЕЦСЕРВИС" - філософія і історія створення

Завдяки навичкам, накопиченим за роки роботи в «Нью-Вінд», засновники Пашков В.В. і Ботін В.М., крім родинних стосунків і спільних захоплень, мали велике бажання реалізовувати складні і масштабні проекти.

Так в 1999 році була створена компанія з назвою "СпецСервіс", що говорить про високий професіоналізм її працівників.

На самому початку свого шляху компанія спеціалізувалася тільки на ремонті і монтажі холодильного обладнання та кондиціонерів, але природно, через 20 років діяльності та успішної реалізації безлічі проектів, розвиток і трансформація не оминули її стороною.

ПП "СпецСервіс" - це оперативне і професійне вирішення всіх потреб в роботі Вашої системі вентиляції або кондиціонування.

За цей час управління компанією перейшло в руки молодшого, але не менш професійного, покоління, а також істотно розширився робочий штат. Завдяки нашим дипломованим інженерам і досвідченим фахівцям "Спецсервіс" здатний реалізувати проекти будь-якого рівня складності: від початкового планування і проектування до остаточної установки і запуску системи.

Компанія "СпецСервіс" виконує ремонт, монтаж, обслуговування і модернізацію широкого спектра кліматичного і повітряного обладнання: чиллери, градирні, руфтопи, системи вентиляції, системи кондиціонування, теплові насоси, холодильне і насосне обладнання, теплові і водонагрівальні котли,

теплові завіси, прецизійні кондиціонери, інженерні мережі.
Також компанія надає повний пакет профілактичного обслуговування, яке може підтримувати ваші системи опалення, вентиляції та кондиціонування протягом всього року.

Наша мета - щасливий клієнт

Спілкуючись з клієнтам протягом багатьох років, "СпецСервіс" неодноразово стикався з наслідками недобросовісного обслуговування інших підрядників і організацій, які не несуть відповідальність за свою роботу, якість або відмовлялися від свого клієнта після виплати грошей.

В результаті цього виникла складна задача для фахівців, які залишилися в нашій сфері діяльності, до яких можна звернутися за вирішенням проблем.

Проте, "СпецСервіс" бачить в цьому можливість встановити нові та більш міцні відносини з новими клієнтами.

Ми докладемо всіх зусиль, щоб заслужити вашу довіру!

"Спецсервіс" існує досить довго і знає, що тимчасова прибуток ніколи не замінить хорошу репутацію, після того як був виконаний якісний ремонт або обслуговування об'єктів клієнта.

Ось чому компанія "Спецсервіс" продовжує процвітати і успішно розвиватися.

Також ми впевнені, що висока якість не повинно бути причиною завищеної ціни, тому наша ціна ремонту, монтажу і обслуговування завжди знаходиться в межах рівня ринкової, а для постійних клієнтів або масштабних проектів завжди є приємні знижки.

"Спецсервіс" вірить, що щасливий клієнт - довічний клієнт.

Запитайте своїх партнерів про неприємні історії, коли справа доходила до дзвінків до сервісних організацій для обслуговування холодильного обладнання або навіть термінового ремонту. Вони розкажуть Вам як деякі сервісантів завищують свою ціну, користуються своїм становищем і безвихідною ситуацією клієнта.

Ми не «умільці», чия основна мета - «заробляти гроші».

Ми не починаємо ділові відносини з нашим клієнтом, якщо, незважаючи на рішення його проблеми, він незадоволений вартістю наших послуг, тому "Спецсервіс" дає гарантію не тільки на результат своєї роботи, але і на низькі і прийнятні ціни!

Please publish modules in offcanvas position.