Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

Консервація чиллера на зиму - Підготовка чиллерів до зимового періоду в Києві

 

Система чиллер-фанкойл

Головна функція чиллерів, як і будь-якої іншої холодильної установки, полягає в переміщенні тепла з одного, більш нагрітого місця (в основному, від обладнання або повітря на підприємстві) в інше, менш нагріте (зазвичай в навколишнє середовище, повітря за межами виробничого приміщення).

 

Дуже часто для передачі тепла від охолоджувачів і до них використовується хладоноситель (вода або водно-гліколевий розчин), тому в холодильній системі є резервуар з водою і насосною установкою, які в свою чергу, дуже сприйнятливі до низьких температур в зимовий період.

 

Басейн - це місце, де можна відпочити, поплавати, потренуватися і просто відмінно провести час. Але для того, щоб в басейні можна було відчувати себе комфортно, потрібно правильно підібрати систему вентиляції.

Комфортне проживання в приватному будинку або котеджі залежить від різних умов: ремонту, меблювання житла, облаштування приємними дрібницями, такими, як картини, предмети декору, книжкові полиці і багато іншого.

У період використання систем вентиляції повітря потрібно подбати про сервісне і технічне обслуговування даної системи. Так дана техніка прослужить довгий час без поломок і затримок. Перше правило - сервісне та технічне обслуговування вентиляційних систем повинні проводити тільки фахівці сервісного центру, які знають свою роботу і йдуть точним вимогам по ремонту та обслуговуванню від виробника техніки.

Чилер є базовим рішенням для охолодження повітря в промислових масштабах. Він працює за принципом класичних холодильних машин, але теплообмінник і точка видачі рознесені на значну відстань.

Правильна, коректна і професійна розробка вентиляційної системи необхідна для створення безпечних, приємних і комфортних умов в приміщеннях самого різного розміру, цілей використання.

Please publish modules in offcanvas position.