Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

Монтаж приточно-витяжної вентиляції в приватному будинку з рекуперацією.

Комфортне проживання в приватному будинку або котеджі залежить від різних умов: ремонту, меблювання житла, облаштування приємними дрібницями, такими, як картини, предмети декору, книжкові полиці і багато іншого.

Зміст:

 1. Вентиляція приватного будинку, котеджу.

 2. Вентиляція для дому: типи, особливості.

 • Природна вентиляція: особливості та принцип роботи.

 • Витяжна вентиляція приватного будинку.

 1. Приточна вентиляція в приватному будинку: де використовується, тонкощі роботи.

 2. Коли доцільно використовувати припливно-витяжні установки з рекуперацією.

 3. Система вентиляції приватного будинку: підбір вентиляції за типом приміщення.


 1. Вентиляція приватного будинку, котеджу.

Комфортне проживання в приватному будинку або котеджі залежить від різних умов: ремонту, меблювання житла, облаштування приємними дрібницями, такими, як картини, предмети декору, книжкові полиці і багато іншого.

 

Головним питанням комфорту в будинку - є облаштування технікою, правильно і розумно підібрати всю необхідну техніку: холодильник, телевізор, пральну машину, духовку і багато іншого. Але якщо не продумати систему вентиляції в приватному будинку, то всі перераховані вище умови не зможуть допомогти вам створити комфорт. У задушливому будинку, який належним чином не вентилюється, що не оснащений кондиціонером - не можна буде розслабитися і відпочити, або з натхненням попрацювати.

Якщо ви не продумає систему вентиляції в своєму будинку або котеджі, то у ви отримаєте цілий ряд незручностей:

 • У будинку буде постійна сирість і цвіль;

 • Буде відчуватися брак чистого повітря;

 • З кожним днем ​​будуть з'являтися неприємні затхлі запахи, які буде важко усунути простий прибиранням;

 • Підвищення рівня СО2, від чого може постійно боліти голова, порушується сон, і навіть після 10 годинного сну ви будете відчувати втому;

 • У будинку буде порушений температурний режим;

 • Якщо будинок побудований з дерева (стіни, підлога, меблі) - ви помітите значне пересихання дерева. Наприклад, почнуть скрипіти підлоги;

З усіма цими проблемами вам допоможе боротися система вентиляції в будинку, яка буде спроектована нашими фахівцями виключно і індивідуально під ваш будинок, котедж. Індивідуальний підхід на етапі проектування системи вентиляції допомагає врахувати нюанси саме вашого будинку. Система вентиляції допомагає уникнути цілий ряд незручностей, які можуть виникнути.


 1. Вентиляція для дому: типи, особливості.

Вентиляційні системи бувають двох типів:

 1. Механічна (припливна, припливно-витяжна і витяжна)

 2. Природна.

Природна вентиляція: особливості та принцип роботи.

Під природною вентиляцією варто представляти цілу систему спеціально розроблену під приватний будинок або котедж, яка допомагає вентилювати будинок. А то що ви відкрили вікно і провітрили приміщення - тільки короткочасна природна вентиляція. Тому природна вентиляція - це система пов'язаних вертикальних каналів, які монтуються в несучі стіни будівлі, ніж допомагають підтримувати природну свіжість і чисте повітря в будинку.

Початок каналу вентиляції монтується в стіні потрібного приміщення, а кінець виводиться на дах, тому свіже повітря буде циркулювати по вентиляції і вентилювати приміщення.

Великий плюс такої природної вентиляції полягає в тому - що можна дешево монтувати при будівництві будинку в стіни, і потім обслуговування такої вентиляції виходить дешевим і невибагливим. Але не забувайте, що повітря у вашому будинку буде прямо залежати від погоди на вулиці, холоду, спеки, вологості повітря та інших показателей.Так, наприклад, в дуже спекотний і безвітряний день в будинку може бути також дуже жарко, а свіжого повітря в приміщення буде надходити мінімальна кількість.

Витяжна вентиляція приватного будинку.

Витяжна вентиляція приватного будинку має на увазі під собою додатковий монтаж вузлів і вентиляційних каналів природної вентиляції. Така система вентиляції будинку - дозволяє відразу виводити із приміщення несвіжий, затхле повітря на вулицю, а чисте і свіже повітря буде наповнювати ваш будинок. Такий приклад ви часто могли бачити на кухні - це витяжка над плитою, яка дозволяє видаляти тепле повітря під час приготування їжі.


3. Приточна вентиляція в приватному будинку: де використовується, тонкощі роботи.

Припливна механічна вентиляція відрізняється від природної припливної та витяжної вентиляції в будинку. І є більш ефективною. Для цього монтуються спеціальні блоки в систему природного повітро-відводу. Це можуть бути кондиціонери і інші агрегати вентиляції.

Припливна вентиляція добре поєднується з витяжною вентиляцією в будинку. Так, наприклад, якщо в приміщення працює витяжка, то припливна вентиляція забезпечуватиме свіже повітря в приміщення в кілька разів швидше.


4. Коли доцільно використовувати припливно-витяжні установки з рекуперацією.

Припливно-витяжна вентиляція призначена для безперервної подачі свіжого повітря в приміщення, при цьому відбувається одночасне видалення не свіжий і гарячого повітря з приміщення в будинку. Але приточно-витяжна вентиляція додатково оснащується нагрівальним пристроєм.

Коли і в яких випадках варто встановлювати в будинку припливно-витяжну систему вентиляції:

 • Якщо ви живете поблизу заводу, дороги, у великому місті де, і повітря на вулиці занадто забруднений, то така система вентиляції допоможе додатково очистити від різних забруднень;

 • Якщо у вашому будинку підвищена вологість і вогкість;

 • Якщо природна вентиляція не досить добре вентилює будинок;

 • Якщо ваш будинок побудований з теплоємних матеріалів з підвищеною герметичністю.


5. Система вентиляції приватного будинку: підбір вентиляції за типом приміщення.

Вентиляція в будинку яка правильно підібрати під тип приміщення - може сильно спростити ваше життя. Природна вентиляція в будинку забезпечить вам комфортні умови проживання в приватному будинку або котеджі.

 • Вентиляція для кухні.

Кухня - це місце, де постійно готуватися їжа, і варто розуміти, що тут завжди підвищена температура повітря, а ще додатково потрібно вентилювати приміщення від запахів їжі. Для початку вам потрібно підібрати витяжку, яка буде справлятися зі своїм безпосереднім завданням. Якщо у вас кухня велика, то можете встановити ще приточную вентиляційну установку, яка на 100% впорається зі своїм завданням. І у вас на кухні завжди буде пахнути свіжістю, і приємно буде готувати.

 • Вентиляція для ванної.

Ванна кімната - це кімната в будинку, в якій завжди підвищена вологість повітря. Природна вентиляція не зможе впорається з непосильним завданням, і у вашій ванній завжди буде волого і сиро, з'явиться грибок і пліснява.

Тому ви можете підібрати для ванної кімнати:

 1. Осьові вентилятори (для площі до 15 м2).

 2. Канальні (для приміщення більше 15 м2).

 • Вентиляція для санвузла.

За таких обставин та з туалетом в будинку, природна вентиляція може не справлятися зі своїм завданням. Тут вам допоможе вирішити проблему вентиляції - установка витяжного осьового вентилятора. Вентилятор може працювати як постійно, так і вимикатися по таймеру і працювати за певною нужді.

 • Розрахунки вентиляції для гардероба.

У приватному будинку немає проблеми з нестачею місця, тому вільно можна спроектувати гардеробну, в якій будуть зберігається зимові, осінні і літні речі. А для того щоб речі залишалися свіжими, без затхлого повітря, і не заводилась міль - потрібно продумати правильну вентиляцію вбиральні.

Для вентиляції вбиральні підійдуть:

 • Витяжні вентилятори;

 • Відцентрові вентилятори;

Розрахувати необхідну продуктивність вентиляції для вбиральні можна за нескладною формулою: потрібно обсяг приміщення помножити на коефіцієнт 1,5. Наприклад, для кімнати площею 2х5 м і стелями з висотою 2,5 м, необхідний показник складе 37,5 м3 / год.

 • Вентиляція для спальної кімнати.

Для спальної відмінно підійде припливно-витяжна вентиляція. Чисте і свіже повітря допоможе гармонізувати сон та здоровий відпочинок.

Вентиляцію для спальні потрібно підбирати за такими показниками:

 1. Площа приміщення.

 2. Кількість осіб.

Якщо проводити розрахунок продуктивності вентиляції з урахуванням площі спальні, необхідно цей показник помножити на коефіцієнт 2,2. Для прикладу: оптимальний показник для спальні в 25 м2 становить 55 м3 / год.

 

Для розрахунку продуктивності вентиляції за кількістю жителів потрібно помножити кількість людей на коефіцієнт 25,2. Вибір системи розрахунку індивідуальний і залежить від конкретних випадків.

 

Please publish modules in offcanvas position.