Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

Регламент технічного обслуговування системи вентиляції.

У період використання систем вентиляції повітря потрібно подбати про сервісне і технічне обслуговування даної системи. Так дана техніка прослужить довгий час без поломок і затримок. Перше правило - сервісне та технічне обслуговування вентиляційних систем повинні проводити тільки фахівці сервісного центру, які знають свою роботу і йдуть точним вимогам по ремонту та обслуговуванню від виробника техніки.

Зміст: 

 1. Сервісне і технічне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування.

 2. Заходи з технічного обслуговування систем кондиціонування.

 3. Планове технічне обслуговування вентиляції.

 4. Що дає своєчасно проведене обслуговування вентиляції.

 5. Заходи безпеки. Чому потрібно проводити сервісне і технічне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування.


1. Сервісне і технічне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування.

У період використання систем вентиляції повітря потрібно подбати про сервісне і технічне обслуговування даної системи. Так дана техніка прослужить довгий час без поломок і затримок. Перше правило - сервісне та технічне обслуговування вентиляційних систем повинні проводити тільки фахівці сервісного центру, які знають свою роботу і йдуть точним вимогам по ремонту та обслуговуванню від виробника техніки.

Технічне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування яке проводять фахівці сервісного центру:

 • Спеціалісти сервісного центру проведуть якісну діагностику системи вентиляції та кондиціонування;

 • Також проводять технічне обслуговування систем вентиляції та кондиціонерів;

 • Професійна і детальна діагностика систем вентиляції та кондиціонерів допоможе виявити в чому полягає несправність і які деталі вже зносилися;

 • Спеціалісти сервісного центру проведуть монтаж, демонтаж вашого обладнання;

 • Працівники сервісного центру проведуть ремонтні роботи будь-якої складності, а також замінять деталі, які вийшли з ладу або давно зносилися на оригінальні комплектуючі від виробника.

Планове технічне обслуговування систем кондиціонування і вентиляції допоможе прослужити вашій техніці довгі роки. А обслуговування техніки фахівцями сервісного центру заощадить ваші гроші і нерви на покупку нового обладнання.


2. Заходи з технічного обслуговування систем кондиціонування включають в себе:

 • Для початку проводитися загальний контроль обладнання. Спеціалісти сервісного центру налаштовують на роботу ваше обладнання і проводять регулювання роботи систем вентиляції.

 • Також проводиться контроль роботи повітряного фільтра, його стану. При необхідності фахівці сервісного центру проведуть чистку і промивку обладнання;

 • Фахівці перевірять якість з'єднання фреонового контуру на витік холодоагенту. Також при необхідності проведуть дозаправку хладагента, а також запустять обладнання в тестовому режимі і перевіряє чи немає вад в роботі техніки;

 • Працівники сервісного центру перевірять стану повітряного фільтра, при необхідності проведуть чистку і промивку;

 • Також фахівці проведуть планову діагностику і усунення дрібних несправностей в системі;

 • Планова діагностика обладнання допоможе контролювати працездатність електродвигунів вентиляторів;

 • Фахівці перевіряють стану поверхні випарника і проводять чистку;

 • Також буде проконтрольовано працівниками стану поверхні конденсатора.

Ціна за обслуговування, ремонт і планову діагностику систем вентиляції та кондиціонування буде встановлена ​​від проведеної роботи фахівцями сервісного центру.


3. Планове технічне обслуговування вентиляції включає в себе такі заходи:

 • догляд за зовнішнім виглядом і станом системи вентиляції та кондиціонування;

 • перевірка кріплення повітроводів, вузлів і агрегатів;

 • перевірка працездатності контрольно-вимірювальних приладів;

 • регулювання клапанів повітроводів, при необхідності проводиться чистка;

 • перевірка натягу ременів у вентиляційних агрегатів;

 • заміна змащування частин;

 • перевірка заземлення і повної працездатності обладнання в цілому.

Після того, як фахівці сервісного центру проведуть повну діагностику систем вентиляції та кондиціонування можуть призначити ремонт обладнання, наприклад, із заміни деталей, які вже зносилися. Або потрібно буде провести планову чистку обладнання.

Технічна перевірка і невеликі ремонтні роботи обладнання допоможуть усунути позапланову поломку техніки і уникнути складного, дорогого ремонту або заміну обладнання в цілому.


4. Що дає своєчасно проведене обслуговування вентиляції?

Спеціалісти сервісного центру проводять своєчасне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування, тим самим гарантують вам довгу службу обладнання.

 • Перше - це продовження терміну служби вашого обладнання! Система кондиціонування і вентиляції без планової діагностики та профілактичного ремонту не може прослужити вам довгі роки. За будь-якою технікою потрібен якісний догляд. А працівники сервісного центру, проведуть якісне обслуговування вашого обладнання, тим самим продовжать термін служби техніки.

 • Друге - це економія фінансів і часу! Так як працівники сервісного центру допоможуть уникнути вам значних витрат на покупку нового обладнання. Проводять ремонтні роботи в найкоротші терміни, тим самим заощадять ваш час і простий обладнання без роботи.

 • І, третє - це забезпечення стабільної роботи вашого обладнання ладнання. А якщо системи кондиціонування і вентиляції працюють справно, то в вашому приміщенні буде підтримуватися стабільний мікроклімат і потрібна температура для роботи і відпочинку.


5. Заходи безпеки. Чому потрібно проводити сервісне і технічне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування.

Плановий ремонт, діагностика та обслуговування систем вентиляції та кондиціонування допомагає не тільки продовжити працездатність техніки, а й гарантувати безпеку людям, які знаходяться в кондиційованих приміщенні.

Якщо не підтримувати кондиціонери і системи вентиляції в приміщенні, то можна:

 1. Негативно вплинути на здоров'я людей, які знаходяться в кондиційованих приміщенні;

 2. Обладнання без ремонту і належного обслуговування може прийти в аварійний стан, що тягне за собою негативні наслідки;

 3. Аварія на виробництві або офісному приміщенні в зв'язку з несправністю обладнання призведе до великих фінансових витрат;

 4. Велика техногенна аварія на виробництві може вплинути на життя і здоров'я людей;

 5. Великі аварійні ситуації на величезних виробництвах приведуть до забруднення навколишнього середовища, що негативно позначиться на екології.

У зв'язку з перерахованими вище мінусами слід проводити діагностику систем вентиляції та кондиціонування за графіком, складеним в сервісному центрі, це продовжить роботу вашого обладнання.

Наскільки часто потрібно проводити планову діагностику обладнання?

 

 • 1 раз в 30 днів перевіряється напрямні агрегати на вентиляторах;

 • 1 раз в 10 днів проводиться діагностика калорійної установки на наявності забруднень. При необхідності проводиться планова чистка обладнання;

 • 1 раз в 3 місяці перевіряються вентиляційні сітки на наявність сміття. І проводиться чистка вентиляційних сіток. 

Please publish modules in offcanvas position.