Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

Ми проектуємо, продаємо, встановлюємо, ремонтуємо і обслуговуємо чиллери по всій території України.

 

Наші інженери по холодильним машинам спроектують і підберуть для Вас найкращий варіант системи чиллер. Також з подальшою можливістю установки, сервісу і обслуговування чілерів під ключ.

Незалежно від масштабів, продуктивності або типу чиллерів - компанія Спецсервіс впорається з будь-якого поставленого завдання. Ми пропонуємо високоякісні чиллери за розумними цінами для підтримки оптимального мікроклімату і відповідно високу працездатність вашого підприємства - консультація, установка, настройка, обслуговування і ремонт.

Дозвольте компанії "Спецсервіс" відремонтувати Ваш чилер і підтримувати його в робочому стані.

Компанія "Спецсервіс" допоможе в підборі найоптимальнішого варіанта чилера для конкретно ваших цілей, без проблем доставить, встановить і проведе всі необхідні пуско-налагоджувальні роботи.

Чиллер - це особливий тип обладнання, який потребує експертного підходу в інтеграції для вашого підприємства і обслуговуванні для безперебійної і тривалої роботи. Спецсервіс є дистриб'ютором ряду виробників чиллерів, поставляючи сертифіковане обладнання, зібране на передових і сучасних виробничих лініях.

Безпосереднє партнерство зі світовими виробниками холодильного обладнання та компонентів дозволяє запропонувати своїм клієнтам систему знижок і багато інших приємних бонусів.

* На все наше обладнання, компоненти та деталі для систем чиллер ми надаємо гарантію до 3 років!

Крім того, ми даємо гарантію на технічне обслуговування і ремонт до 1 року!

Замовляйте у нас все необхідне обладнання з будь-якої точки країни - "Спецсервіс" здійснюємо доставку по всій Україні.

На ринку кондиціонування "Спецсервіс" протягом більше 20 років своєї діяльності професійно займаємося установкою і модернізацією складних систем охолодження і вентиляції.

Працюючи за всіма необхідними ліцензіями, наші монтажники регулярно проходять інструктаж, сертифікацію, підвищують свою кваліфікацію і забезпечуються тільки професійними інструментами.

Отримуйте вже зібрану і відрегульовану нашими фахівцями систему чиллер із якіского металу, запчастини, деталі або будь-які інші компоненти для системи чиллер-фанкойл в найбільш зручне для вас час і спосіб.

Наші фахівці встановлюють чиллери по всій території Україні.

Як ми працюємо

 • Обговорення техзавдання, проекту і рекомендації від наших фахівців;
 • Підбір та придбання необхідного для системи обладнання в максимально короткі терміни;
 • Монтаж і установка чиллер строго за проектом і в конкретний час;
 • Пуско-наладка та автоматизацію чилера;
 • Налаштування всіх технічних аспектів і підготовка обладнання до роботи;
 • Запуск системи Чиллер-Фанкойл.

* Ми надаємо гарантію 1 рік на абсолютно всі види наших послуг!
Ми знаємо, як забезпечити безперебійну роботу систем чиллер-фанкойл і усунути, незалежно від рівня складності, всі несправності або поломки, що можуть згубно вплинути на працювати вашого обладнанням і вентиляційну систему в цілому.

Фахівці "Спецсервіс" чекають на ваш дзвінок 24/7!

Якщо у вас виникнуть проблеми з чиллером, що щось піде не так з холодильною системою або він повністю вийде з ладу - наша ремонтна бригада готова допомогти в будь-який час.

Ми пропонуємо комплексний підхід до роботи з чиллерамі незалежно від потужності, призначення і специфіки системи:

 • Професійна діагностика;
 • Аналіз і точний вимір показників системи;
 • Підбір і заміна компресора / теплообмінника;
 • Заміна зношених деталей і компонентів чиллера;
 • Чистка та заміна фільтра;
 • Усунення розгермітізаціі системи, заправка холодоагенту, компресорного масла;
 • Ремонт компресорів, теплообмінників та інших вузлів холодильного контуру;
Наші фахівці завжди працюють швидко, якісно і ефективно!

"Спецсервіс" дає гарантію 1 рік на технічне обслуговування і всі ремонтні роботи.
Проектування систем Чилер-Фанкойл - найважливіший і самий перший етап на шляху формування системи кондиціонування вашого будинку.

Погано спроектовані чиллери є одними з найбільших споживачів електроенергії на підприємствах, що є викликають фінансові втрати для багатьох фірма і компаній в сотні тисяч, а іноді і мільйони гривень на рік.

Однак, з добре розробленим чиллером, ви зможете уникнути таких колосальних витрат.

Отже, чому проектування чилера має значення?

 • По-перше, добре спроектована система дозволяє уникнути великих витрат, які ви могли б витратити, використовуючи неефективний чиллер з поганою конструкцією.
 • По-друге, ви зможете заздалегідь візуалізувати чиллер, навіть перш ніж його виготовлять. Таким чином, у вас буде уявлення про те, як він буде виглядати, як він буде працювати і як його можна встановити на вашому підприємстві. Ви також зможете визначити, чи зможе він вписується в простір вашого об'єкта чи ні.
 • По-третє, можна буде виявити будь-які потенційні проблеми ще до того, як вони виникнуть. Наша команда буде працювати з вами на протязі всього процесу проектування, тому ви зможете дізнатися про хід проектування і точно визначити можливі проблеми.
 • Нарешті, ви зможете максимально якісно охолоджувати ваші приміщення при мінімальних фінансових витратах. Хоча це те, що повинні робити все правильно сконструйовані чиллери!
Наші експерти приділяють велику увагу тому, щоб допомогти вам зробити найбільш економічний і енергоефективний вибір, який буде служити вам протягом десятків років.

Ми також можемо використовувати наш досвід для інтеграції, настройки та обслуговування холодильного обладнання інших марок, які ви вже використовуєте на своєму підприємстві.

Коли справа доходить до чиллерів - звертайтеся до досвідчених і сертифікованих фахівців і ми подбаємо про все інше!

Компанія «СпецСервіс» надає комплексні рішення з проєктування та монтажу інженерних систем: вентиляціїї та кондиціювання, опалення та холодопостачання.

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0-800-403-911

Ми маємо успішний багаторічний досвід в проєктуванні та встановленню інженерних систем для різноманітних комерційних обє'ктів: офіси, банки, аптеки, АЗС, бізнес-центри, кафе та ресторани, заводи та виробничі підприємства.

Please publish modules in offcanvas position.