Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

Продаж, монтаж, ремонт і обслуговування фанкойлів.

Сучасні Промислове кліматичне - ефективність, забезпечена професійною установкою, і доступна ціна. Використання скоєних кліматичних систем - фанкойлів. Пристрій здатний справлятися з різними категоріями завдань - охолодження і нагрівання повітря. Дотримання правил експлуатації і регулярне виконання технічного обслуговування гарантує безперебійну роботу систем.

Своєчасне обслуговування і професійний ремонт - запорука надійної і довговічною роботи фанкойлів.

Фанкойли - обладнання, яке встановлюється в приміщеннях, призначене для охолодження або нагрівання повітря. Його використання сприяє створенню сприятливого мікроклімату в приміщенні будь-якого призначення.

Системи централізованого охолодження повітря набувають все більшої і більшої популярності. Виробники пропонують на вибір споживача величезну кількість моделей, що мають свої особливості та переваги. Непідготовленому користувачеві підібрати підходящий варіант досить складно. Звернення до наших фахівців дозволить отримати детальну консультацію. Ви знайдете відповіді на всі питання, що цікавлять, також можете уточнити інформацію про особливості експлуатації кожної моделі.

Каталог нашої компанії включає багатий вибір моделей. Якість і висока продуктивність пристроїв гарантовані. Ми допоможемо підібрати обладнання, яке буде служити протягом тривалого періоду часу.
Професійно виконаний монтаж фанкойлів дозволить вам отримати систему, що виконує всі доступні функції. Наша компанія - надійний і відповідальний постачальник обладнання. Установка, виконана нашими фахівцями, забезпечує безліч переваг:

 • Гарантована якість - звертаючись в нашу компанію, ви можете бути повністю впевненими в тому, що установка буде працювати без збоїв і неполадок;
 • Оперативність - завдяки злагодженим професійним діям майстрів вам не доведеться довго чекати результату. Монтаж здійснюється в максимально короткі терміни;
 • Професійний інструмент - наші майстри мають багатий досвід роботи, при виконанні процедури установки використовують спеціалізоване обладнання;
 • Доступна ціна - поряд з високою якістю роботи, у нас встановлена ​​вигідна вартість послуг. Співпраця з нами дозволить заощадити, вам не доведеться переплачувати зайве.
Додатково майстра, перед виконанням робіт, підберуть місце для встановлення фанкойла, де його використання буде максимально ефективним.
Професійне і своєчасне виконується сервісне обслуговування фанколов визначає довговічність і ефективність функціонування системи. Важливе значення має професіоналізм майстрів, які виконують роботи. Співпраця з нами позбавляє наших клієнтів від безлічі клопоту. У перелік заходів технічного обслуговування, яке виконують наші фахівці, входять наступні види робіт:
 • Візуальний огляд пристрою на наявність пошкоджень та дефектів механічного характеру;
 • Аналіз режимів роботи обладнання;
 • Виконання процедури чистки фільтрів, вентилятора і інших комплектуючих системи кондиціонування;
 • Перевірка температурних показників на вході і виході;
 • Перевірка значення показника тиску рідини в системі;
 • Дослідження дренажної системи;
 • Проведення вимірів струму в двигуні;
 • Огляду двигуна для визначення ступеня зносу.
Проведення профілактичних заходів дозволяє виявити проблему при наявності, вжити необхідних заходів щодо її усунення. Наші фахівці допоможуть тримати роботу обладнання під суворим контролем.
Ремонт фанкойлів - вимагає професійної підготовки і використання відповідного інструменту. Наша компанія виконує ремонтні роботи установок, гарантуючи високу якість результату. Досить великі габарити обладнання ускладнюють їх демонтаж і транспортування.

Звернення до наших послуг позбавляє клієнтів від цієї необхідності. Наші фахівці виконують технічний огляд, діагностику і ремонт безпосередньо на місці установки системи.

Майстри мають багатий досвід роботи, мають відповідну кваліфікацію. Це дозволяє справлятися з поломками будь-якої складності.

Практика показує, що несправності фанкойлів зазвичай викликані наступними причинами:
 • Неправильні умови експлуатації;
 • Помилки монтажу;
 • Неправильний вибір місця для установки;
 • Некомпетентність обслуговуючого персоналу.
Фахівці нашого центру поверне працездатність установок в максимально короткі терміни.

Компанія «СпецСервіс» надає комплексні рішення з проєктування та монтажу інженерних систем: вентиляціїї та кондиціювання, опалення та холодопостачання.

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0-800-403-911

Ми маємо успішний багаторічний досвід в проєктуванні та встановленню інженерних систем для різноманітних комерційних обє'ктів: офіси, банки, аптеки, АЗС, бізнес-центри, кафе та ресторани, заводи та виробничі підприємства.

Please publish modules in offcanvas position.