Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

Проектування інженерних мереж. Монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж по всій Україні.

Жодна будівля, будь то приватний будинок або промислове підприємство, не може функціонувати без надійної роботи інженерних мереж. Це складна система зовнішніх і внутрішніх комунікацій, які забезпечують підтримку комфортних умов проживання і роботи.

До основних інженерних споруд відносяться: система водопостачання та водовідведення; електромережі; газопроводи; вентиляційна система; опалювальна мережа.

Можна уявити, наскільки це багатопланова задача - розробити проект для кожного будинку, провести розрахунки, продумати з'єднання зовнішніх і внутрішніх комунікацій, зібрати їх воєдино і прокласти в будівлі згідно з будівельними нормами і правилами
Розташування комунікацій в будові, вибір матеріал для складових і кожен елемент системи визначається ще на стадії проектування ,.

Монтаж мереж можна розділити на наступні основні етапи:
  • Збірка зовнішніх споруд: холодного і гарячого водопостачання, газу, електрики, каналізації і дренажу;
  • Прокладання мереж всередині будівлі: опалювальної, газової, вентиляції та кондиціонування, охоронної та пожежної сигналізацій, телефонних ліній, інтернету і телебачення
  • Найвідповідальніший етап - пуско-наладка, яка включає в себе настройку і компоновку всього обладнання, випробування під робочим навантаженням всіх систем.

Тільки фахівці з певними навичками проведуть монтажні роботи швидко, кваліфіковано, надійно.
Після складання проектних схем життєзабезпечуючих споруд починається робота по їх створенню. Тут пріоритетним питанням є правильний розрахунок необхідних витрат і потужностей по кожній мережі і, як наслідок, вибір оптимальної кількості матеріалів і устаткування. Наші майстри фахівці складуть економічно обґрунтовані схеми не на шкоду якісній роботі споруд.

Кожна комунікація вимагає врахування своєї специфіки. Наприклад, при проектуванні внутрішніх водопровідних, каналізаційних систем і водопостачання розраховують оптимальну схему розташування вузлів і устаткування, а у зовнішній мережі визначають спосіб підведення централізованої магістралі. Таким же чином підходять до проектного плану всіх інженерних комунікацій.

Тільки такі фахівці, як наші досвідчені інженери, проведуть комплекс робіт, починаючи від створення проекту, закінчуючи пуско-налагодження і здачею роботи замовнику. Всі системи гарантовано пропрацюють надійно довгий час.
Жодне обладнання не буде працювати довго і справно без регулярного нагляду.

Технічне обслуговування передбачає огляд мереж з обумовленою періодичністю. Спеціаліст регулярно перевіряє інженерні комунікації з метою виявлення нештатного режиму роботи обладнання для своєчасної заміни пошкоджених вузлів або інших зношених компонентів, ніж чекати аварійної зупинки системи.

Але якщо вже такий випадок стався, то проводиться терміновий аварійний ремонт. Спеціаліст проведе діагностику і усуне поломку, проведе по можливості необхідні дії для усунення причин аварії, налагодить робочий режим і перевірить його відповідність необхідному регламенту.

Ремонтне обслуговування виконується при усуненні незначних пошкоджень вузлів або деталей.

Також ми здійснюємо сезонне обслуговування, коли необхідно скорегувати режим роботи системи при сезонної зміни погодних умов.

Слід зазначити, що кожна інженерна мережа вимагає особливого виду робіт. Наприклад, водопровідні мережі вимагають ущільнення сгонов, заміну прокладок. В опалювальних мережах проводиться очистка від накипу запірної арматури, усунення повітряних пробок. А електромережі вимагають усунення несправних розеток і вимикачів, перевірку цілісності ізоляції та заземлення.

Компанія «СпецСервіс» надає комплексні рішення з проєктування та монтажу інженерних систем: вентиляціїї та кондиціювання, опалення та холодопостачання.

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0-800-403-911

Ми маємо успішний багаторічний досвід в проєктуванні та встановленню інженерних систем для різноманітних комерційних обє'ктів: офіси, банки, аптеки, АЗС, бізнес-центри, кафе та ресторани, заводи та виробничі підприємства.

Please publish modules in offcanvas position.