Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

Наша компанія виконує ремонт холодильного обладнання будь-якої складності від провідних світових виробників

Климатические установки специального назначения, способные сохранять заданную температуру с эффективным потреблением энергии, используются широко не только в частной сфере (обычные холодильники), но и в промышленном производстве (огромные холодильные установки, камеры, передвижные рефрижераторы и др.). Так как нередко холодильные установки стоят недешево, важно следить за их своевременным обслуживанием, а в случае необходимости привлекать к ремонту только сертифицированных специалистов – хотя бы для сохранения гарантии от производителя.

Наша компания специализируется на ремонте холодильных установок бытового или промышленного назначения. У нас есть весь необходимый инструмент, запасные детали и допуски к этим узкоспециализированным работам.
У нашій компанії здійснюється повний цикл ремонту холодильного обладнання.

Наші фахівці готові провести ремонт будь-якої складності. Для цього у нас працюють виключно сертифіковані фахівці з надійним і сучасним інструментом. Ми зробимо поточний або гарантійний ремонт з заміною комплектуючих. А також проведемо повний капітальний ремонт із заправкою фреону, заміною компресора і відновленням герметичності охолоджуючого контуру. За підсумками всіх робіт наш працівник проставить відповідні позначки в гарантійний талон вашого обладнання, щоб задокументувати факт виконаних робіт.

Ми готові виїхати на вашу адресу чи прийняти мобільне обладнання на своїх площах.

Більшість звернень до нас спрямовані на:

  • пошук точного місця втрати герметичності системи, усунення проблеми;
  • дозаправка контуру фреоном (планова і позапланова);
  • аналіз герметичності безпосередньо охолоджуючого контуру;
  • ремонт або заміна компресорної установки;
  • очищення зовнішніх вузлів;
  • антибактеріальна обробка внутрішніх шаф / охолоджуваних приміщень.
Відповідно, за нашими плечима вже сотні і тисячі вирішених проблем, пов'язаних з найбільш частими зверненнями. З іншого боку, ми впевнені, що впораємося з будь-якими навіть рідкісними запитами і зробимо все, щоб виконати найбільш якісний, надійний ремонт вашого холодильного обладнання з подальшою гарантією

Компанія «СпецСервіс» надає комплексні рішення з проєктування та монтажу інженерних систем: вентиляціїї та кондиціювання, опалення та холодопостачання.

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0-800-403-911

Ми маємо успішний багаторічний досвід в проєктуванні та встановленню інженерних систем для різноманітних комерційних обє'ктів: офіси, банки, аптеки, АЗС, бізнес-центри, кафе та ресторани, заводи та виробничі підприємства.

Please publish modules in offcanvas position.