Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

Установка, обслуговування і ремонт кондиціонерів та VRF систем в Києві і на всій території України

Установка кондиціонерів дозволяє підтримувати в приміщеннях найбільш комфортну температуру, вологість і чистоту повітря. Досвідчені фахівці нашої компанії спроектують для Вас систему кондиціонування будь-якої складності, встановлять все необхідне обладнання. Ми проводимо якісне обслуговування кондиціонерів, що забезпечує їх безперебійну роботу та створення оптимального мікроклімату.

У нас Ви можете придбати кондиціонери різної потужності. Наші майстри доставлять і установлять необхідне обладнання.

Для того щоб система кондиціонування працювала безвідмовно, необхідно правильно вибрати обладнання та грамотно його встановити. Важливо придбати апарати підходящої потужності, беручи до уваги ймовірні навантаження на устаткування і розміри приміщення. Це допоможе уникнути зайвих витрат на електроживлення кондиціонерів.

Наші майстри здійснять всі підготовчі роботи (прокладання необхідних комунікацій, висвердлювання отворів в стінах, монтаж кріплень). При цьому вони врахують розташування опалювального і вентиляційного устаткування.

Після установки і підключення зовнішніх і внутрішніх блоків кондиціонера фахівці підключать систему автоматичного регулювання параметрів. Вони протестують роботу апаратів в різних режимах, дадуть цінні поради з приводу правильної експлуатації.
Своєчасне очищення і антибактеріальна обробка кондиціонерів дозволяють запобігти зниженню якості повітря в приміщеннях і поломку техніки.

Ефективне очищення кліматичного обладнання під силу тільки досвідченим майстрам, які мають в своєму розпорядженні спеціальні пристосування і дезінфікуючі засоби.

Наші професіонали регулярно проводять таку процедуру, не допускаючи зниження продуктивності роботи кондиціонера і появи неприємних запахів в приміщеннях. При проведенні подібної технічно складної операції здійснюється демонтаж апаратів, промивка теплообмінників, очищення та дезінфекція фільтрів.

Проводиться термічна обробка незнімних елементів за допомогою парогенератора, подальша складання та перевірка роботи конструкцій. Очищення і антибактеріальна обробка виробляються з періодичністю, передбаченою регламентом, або при зниженні ефективності роботи обладнання.
Фахівці нашої компанії швидко з'ясують причину виходу з ладу кліматичної системи будь-якого типу і конструктивної складності.

Ознаками неблагополуччя можуть бути поява шуму при роботі апаратів, наявність стороннього запаху, витікання води з внутрішнього блоку, відсутність очікуваного ефекту при включенні обладнання в роботу.

Причиною поломок найчастіше є:

  • Скупчення бруду в фільтрах, решітках та інших елементах кондиціонера;
  • Засмічення дренажної системи;
  • Забруднення конденсаторного радіатора;
  • Розгерметизація системи і витік фреону;
  • Збої в системі настройки і регулювання.

У нашій компанії працюють професіонали, здатні оперативно усунути будь-які несправності, використовуючи високоякісні матеріали і спеціальний інструмент. Ефективність відновлювальних робіт гарантується. Вартість ремонту у нас порівняно невелика, оскільки ми працюємо з клієнтами безпосередньо.

Витік фреону може стати причиною виходу кондиціонера з ладу через перегрів працюючого компресора. Вона може статися через недостатню щільності з'єднань фреонових трас і блоків кондиціонера, неякісної спайки деталей, пошкодження зовнішнього блоку. Можлива поява тріщин і перетирання сполучних елементів через вібрації компресора і вентилятора.

Про необхідність дозаправки фреону говорить утворення інію на штуцерах зовнішнього блоку і на теплообміннику внутрішнього блоку, припинення охолодження повітря всередині приміщення. Роботи проводять спеціально навчені майстри. Перш за все, вони з'ясують і усунуть причину витоку, а потім зроблять дозаправку фреону. Оскільки зовнішні блоки нерідко розташовуються на висоті, потрібно застосування промислового альпіністського обладнання. Наша компанія володіє всім необхідним, щоб оперативно і якісно провести подібну складну роботу.

Компанія «СпецСервіс» надає комплексні рішення з проєктування та монтажу інженерних систем: вентиляціїї та кондиціювання, опалення та холодопостачання.

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0-800-403-911

Ми маємо успішний багаторічний досвід в проєктуванні та встановленню інженерних систем для різноманітних комерційних обє'ктів: офіси, банки, аптеки, АЗС, бізнес-центри, кафе та ресторани, заводи та виробничі підприємства.

Please publish modules in offcanvas position.