Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

Наша компанія спеціалізується на повному циклі обслуговування парових та водогрійних котлів

Парові і водогрійні котли міцно займають найважливішу частину в організації індивідуального опалення. Як відомо, вони все ширше застосовуються в приватному будівництві (через свою високу ефективність), а якщо говорити про організацію незалежного опалення або гарячого водопостачання в більшості громадських установ і великих будівельних проектів, то без них не обійтися точно.
Відповідно, час від часу це обладнання потрібно перевіряти, вчасно помічати неполадки або складні поломки, щоб якомога швидше від них позбавлятися.
Так як будь-який нагрівальне обладнання має підвищений клас небезпеки, доступ до нього необхідно забезпечувати тільки підготовленим фахівцям. Таких ви знайдете в розпорядженні нашої компанії.

Звертайтеся до нас для виконання повного циклу обслуговування ваших парових або водогрійних котлів по гарантії або у зв'язку з позаплановим (капітальним) ремонтом.

Ми готові виїхати за потрібною адресою для обслуговування ваших нагрівальних котлів від вітчизняних та провідних світових виробників. У нашому розпорядженні буде все необхідне обладнання, інструмент та найбільш ходові запасні деталі. Завдяки цій якості, ви можете розраховувати на швидке і надійне проведення всіх робіт з вашим водонагрівальних обладнанням.

У комплекс послуг, що входять в плановий або позаплановий обслуговування, буде обов'язково входити:
  • огляд системи (не тільки котла, а й контуру опалення або водопроводу);
  • діагностика, в тому числі з використанням спеціальних приладів;
  • заміна расходников - фільтрів, прокладок;
  • виявлення слабких місць;
  • пошук можливої ​​несправності і її подальше усунення (за згодою із замовником);
  • перевірка правильності функціонування системи після проведення всіх робіт;
  • допомога в налаштуванні елемента управління котлом або коригування його роботи.
На виході ви отримуєте повністю сертифіковане обслуговування теплового обладнання з обов'язковим проставленням всіх відміток в гарантійний талон. На всі наші послуги і роботи також поширюється власна гарантія. У разі повторення несправності ми неодмінно виїдемо до вас і усунемо її в найкоротші терміни.

Компанія «СпецСервіс» надає комплексні рішення з проєктування та монтажу інженерних систем: вентиляціїї та кондиціювання, опалення та холодопостачання.

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0-800-403-911

Ми маємо успішний багаторічний досвід в проєктуванні та встановленню інженерних систем для різноманітних комерційних обє'ктів: офіси, банки, аптеки, АЗС, бізнес-центри, кафе та ресторани, заводи та виробничі підприємства.

Please publish modules in offcanvas position.