Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

У нашій компанії ви можете замовити повний цикл гарантійного та планового обслуговування, а також монтажу, демонтажу, ремонту прецизійних кондиціонерів.

Прецизійні кліматичні системи - складні кондиціонери, які необхідні для використання в лабораторіях, спеціальних приміщеннях, великих серверних. Головна відмінність такого обладнання - підтримання температури в контрольованому приміщенні в строгих межах до розкиду всього в 1-2 градуси Цельсія, а також рівномірне охолодження або нагрів всього повітря в приміщенні.

Так як прецизійні кондиціонери завжди використовуються в спеціальних приміщеннях, на них нерідко встановлюється багаторівнева система фільтрації повітря. Забиратися повітря може як традиційно ззовні, так і зсередини приміщення, забезпечуючи повністю замкнутий цикл.

Звертайтеся до нас, якщо вам необхідно в найкоротші терміни провести будь-який ремонт або планове обслуговування вашої професійної кліматичної техніки.

Будь-яке обладнання в тій чи іншій мірі вимагає якісний догляд. В такому випадку виходить продовжити загальний строк його служби і отримувати максимальний ефект від його роботи.

Прецизійні кондиціонери - професійне і складне устаткування. Проводити своєчасне обслуговування в цьому випадку необхідно хоча б тому, що можна виявити деякі недоліки на ранніх етапах. Тим самим, уникнути складного і дорогого ремонту надалі.

Наша компанія займається професійним обслуговуванням всього кліматичного обладнання. В ході цієї процедури наші фахівці виконують всі дії, необхідні за регламентом (це вимоги виробників прецизійних кондиціонерів):

  • візуальний огляд всіх елементів пристрою і очищення від можливих забруднень зовнішніх частин;
  • діагностика в робочому стані;
  • оцінка ефективності роботи;
  • заміна витратних комплектуючих (фільтри, прокладки, гумові ущільнювачі комплекти);
  • діагностика після обслуговування і збірки;
  • надання гарантії на виконані роботи.

В кінці планового або позапланового ТО від нашої компанії, ви отримуєте відповідну позначку в документації пристрою, щоб не втратити заводських гарантій.
Ремонт прецизійних кондиціонерів просто неможливий без відповідних навичок і спеціального інструменту. Саме тому ви не знайдете варіанти краще, ніж звернення до нашої компанії.

Ми готові:

  • виконати гарантійний ремонт або планове обслуговування;
  • виправити виявлені некритичні несправності, поміняти витратні частини, проінформувати про загальний знос устаткування або окремих його вузлів;
  • провести капітальний ремонт, використовуючи оригінальні запасні частини і деталі.

Телефонуйте за нашими телефонами або пишіть на електронну пошту. Гарантуємо безкоштовну консультацію і максимально швидкий виїзд на вашу адресу.

Установка прецизійного кондиціонера - досить складний процес, в ході якого необхідно враховувати безліч деталей. В іншому випадку обладнання буде працювати неправильно.

Наприклад, сьогодні існує відразу два способи монтажу прецизійних кондиціонерів - зовнішній і внутрішній. У першому випадку буде потрібно організація особливо якісної системи фільтрації надходять ззовні повітряних мас (так як дуже часто це кліматичне обладнання встановлюють в лабораторіях, лікарнях, виробництвах і т.д.). У другому - забезпечити точний розрахунок потужності пристрою, щоб воно працювало без перегрівів і могло ефективно віддавати накопичене тепло в певному напрямку (наприклад, назовні або в загальну вентиляцію).

У будь-якому випадку, правильний монтаж прецизійного кондиціонера передбачає наявність великого досвіду, а також використання правильного інструменту та обладнання, проводить максимально вірні розрахунки.

Очевидно, що такими можливостями може мати у своєму розпорядженні тільки професійна компанія, що спеціалізується на даному напрямку.

Компанія «СпецСервіс» надає комплексні рішення з проєктування та монтажу інженерних систем: вентиляціїї та кондиціювання, опалення та холодопостачання.

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0-800-403-911

Ми маємо успішний багаторічний досвід в проєктуванні та встановленню інженерних систем для різноманітних комерційних обє'ктів: офіси, банки, аптеки, АЗС, бізнес-центри, кафе та ресторани, заводи та виробничі підприємства.

Please publish modules in offcanvas position.