Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

У нашій компанії ви можете замовити обслуговування та ремонт градирень конденсаторів Baltimore, Evapco за вигідними, прозорим і зрозумілим цінами.

Градирня - складне спеціальне обладнання для охолодження води найчастіше спрямованими потоками холодного атмосферного повітря. Градирні нерідко відрізняються тим, що складні в пристрої, їх робота ретельно аналізується ще в момент проектної підготовки, а їх обслуговування або ремонт просто неможливо зробити без залучення фахівців по роботі з холодильним обладнанням.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримуєте повністю професійний підхід до обслуговування і ремонту вашої градирні. У нашому розпорядженні весь необхідний інструмент, великий досвід роботи і тонке розуміння функціонування найскладніших охолоджуючих систем.

Наша компанія здійснює ремонт і обслуговування градирень різної проектної складності і термінів експлуатації / зносу деталей.

Фахівці широкого профілю готові виїхати за адресою вашого виробництва і здійснити повний комплекс заходів прямо на місці. У сферу наших послуг входить:
  • Повна діагностика градирні, в тому числі із залученням сучасного обладнання і високоточних датчиків.
  • Планове гарантійне обслуговування і заміна расходников в системі.
  • Позаплановий ремонт будь-якої складності, пошук несправностей і заміна що вийшли з ладу деталей, вузлів.
  • Аварійний виїзд і ремонтні роботи з мінімальними строками простою вашого обладнання.
  • Повний капітальний ремонт, в тому числі включає заміну зношених елементів установки.
  • Усунення дефектів, допущених при проектуванні градирні. Реконструкція та модернізація пристрою під сучасні вимоги і досягнення необхідних потужностей.
  • Всі наші роботи в обов'язковому порядку супроводжуються гарантією. У разі, якщо проблеми повторяться або посиляться, ми неодмінно виїдемо до вас на об'єкт повторно і усунемо поломки.
Телефонуйте нам за телефоном або пишіть на електронну пошту. Ми готові надати вам будь-яку консультаційну допомогу або домовитися про початок робіт.

Компанія «СпецСервіс» надає комплексні рішення з проєктування та монтажу інженерних систем: вентиляціїї та кондиціювання, опалення та холодопостачання.

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0-800-403-911

Ми маємо успішний багаторічний досвід в проєктуванні та встановленню інженерних систем для різноманітних комерційних обє'ктів: офіси, банки, аптеки, АЗС, бізнес-центри, кафе та ресторани, заводи та виробничі підприємства.

Please publish modules in offcanvas position.