Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

Руфтопи - професійне обладнання для кондиціонування повітря, яке встановлюється на дахах будівель і споруд.

Можна сміливо зазначити, що руфтопи - це такі системи кондиціонування, які забезпечують найбільш якісне охолодження повітря, а також його очищення, швидку циркуляцію і енергоефективну підготовку. Ці пристрої досить компакти, мають виправдані розміри контуру з фреоном і можуть бути встановлені без необхідності псування фасаду будівлі. Мінус будь-якого руфтопів - трудомісткий монтаж, подальше обслуговування і певні витрати, пов'язані з закладанням цієї системи кондиціонування в проект будівлі.

Очевидно, що для монтажу, ремонту або обслуговування обладнання, встановленого на даху або на верхніх поверхах будівель, потрібні кваліфіковані, навчені співробітники. Такі бригади фахівців ви знайдете в нашій компанії, якщо вам потрібно виконати будь-які роботи з вашої вентиляцією або кліматичним обладнанням від будь-якого виробника.
Кліматичне обладнання важливо своєчасно обслуговувати із залученням компетентного персоналу. Це необхідно як для того, щоб в роботі не було збоїв, так і банально для профілактики розвитку інфекційних захворювань у людей, що користуються цим обладнанням.

У нашій компанії ви можете розраховувати на максимально швидке обслуговування вашого руфтопів, виконане за всіма правилами:
  • наші фахівці проведуть детальний візуальний огляд пристрою;
  • справлять очищення повітропроводів;
  • здійснять заміну фільтрів різного рівня настройки та інші витратні матеріали;
  • почистять внутрішні системи за допомогою спеціального обладнання і хімічних засобів;
  • проаналізують настройки роботи обладнання і скорегують їх в разі потреби;
Закінчується обслуговування виставленням спеціальних позначок в гарантійний талон. Таким чином не порушується гарантія виробника, а в процесі робіт використовуються тільки найякісніші інструменти та рекомендовані комплектуючі.
Ремонт зламаного або неправильно працює руфтопів набагато правильніше відразу довіряти фахівцям. По-перше, для організації робіт дуже важливо дотримуватися техніки безпеки. По-друге, зробити грамотну діагностику, напевно визначити причини поломки, щоб швидше їх усунути.

Чи треба говорити, що це просто неможливо без досвіду і наявності якісного обладнання в руках?

Наші фахівці готові:

  • Надати поточний ремонт вашого кліматичного обладнання - наприклад, в разі необхідності проведення гарантійних робіт або планової заміни витратних матеріалів.
  • Провести позаплановий ремонт по заміні що вийшли з ладу окремих вузлів, контурів і інших деталей. Заповнити систему фреоном і провести повну діагностику.
  • Здійснити капітальний ремонт пристроїв. У тому числі: підйом і зняття з даху, монтаж, демонтаж, заміну зношених частин на місці.
Для всіх видів робіт ви знайдете в нашій компанії сертифікованих, досвідчених і грамотних фахівців з ремонту кліматичного обладнання будь-якої складності.

Компанія «СпецСервіс» надає комплексні рішення з проєктування та монтажу інженерних систем: вентиляціїї та кондиціювання, опалення та холодопостачання.

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0-800-403-911

Ми маємо успішний багаторічний досвід в проєктуванні та встановленню інженерних систем для різноманітних комерційних обє'ктів: офіси, банки, аптеки, АЗС, бізнес-центри, кафе та ресторани, заводи та виробничі підприємства.

Please publish modules in offcanvas position.