Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

Технічне обслуговування та ремонт теплових насосів

Теплові насоси, що працюють за принципом відбору тепла і передачі його в потрібному напрямку - поки що експериментальний, але завойовує популярність метод обігріву приміщень.

Якщо на сьогоднішній день широко обігрівом приміщень займаються теплові насоси тільки всього лише в ряді країн (переважно в Скандинавії: Швеція, Норвегія, Фінляндія), а в світі вони займають не більше 10% від усіх способів обігріву, то все одно методика поступально розвивається і завойовує ринки. В першу чергу, через свого простого принципу роботи. По-друге, через високу екологічності. Тільки за найскромнішими оглядам, теплові насоси працюватимуть в кожному третьому приміщенні вже в 2050 році.

Саме тому актуальність монтажу, ремонту або гарантійного обслуговування систем, де використовуються теплові насоси, - вже зараз грає свою істотну роль. Звернувшись в нашу компанію, ви можете отримати кваліфіковану допомогу в будь-якому питанні, пов'язаному з вашим нагрівальним обладнанням.
Існує відразу кілька варіантів монтажу теплового насоса. Але у всіх з них реалізується принцип, зворотний добре знайомому багатьом кондиціонеру: переміщення тепла і холоду з однієї системи в іншу. Тільки тепловий насос організовує зворотний напрямок: забирає тепло у одного джерела (це може бути повітря, земля, каналізація і т.д.) і направляє його в приміщення призначення. Наприклад, сьогодні широко застосовуються системи теплових насосів в свердловині з водою, що залягають в грунті або з'єднані з каналізаційними і стічними водами.

Використовуваний в системі фреон може забирати тепло у середовища, прогрітій всього до + 5-10оС, і за рахунок відбуваються фізичних процесів (стиснення, тиск) віддавати в потрібному приміщенні вже температуру в + 50-70оС. Тому ефективність даного методу не знає кордонів. І все це при дивовижною економічності.

Але монтаж теплового насоса - клопітка справа, в якому важливо врахувати безліч «тонких» чинників. Так, потрібно грамотний проект, що враховує всі особливості місцевості, де буде встановлений тепловий насос. По-друге, тільки фахівці можуть підібрати найбільш оптимальний і енергоефективний спосіб перерозподілу тепла.

Всіма цими можливостями володіє наша компанія.
Хоча теплові насоси і є досить надійним обладнанням, якісь точкові або капітальні проблеми трапляються і в їхньому випадку.

У нашій компанії ви отримаєте повний ремонт вашого теплового обладнання. Наші фахівці виконують:
  • Поточне обслуговування, яке включає точковий ремонт, а також заміну витратних комплектуючих (фільтри, прокладки, кільця), планове гарантійне обслуговування.
  • Ремонт, пов'язаний з несподіваними поломками, або неналежної роботою обладнання.
  • Капітальний ремонт, потребується при повному виході з ладу або фатальних порушеннях: витік фреону, порушення герметичності контуру охолодження, проблеми налаштувань і системи управління.
Для будь-яких з перерахованих технічних втручань, в нашій компанії є все необхідне. Від якісного і спеціального інструменту, до сертифікованих, грамотних фахівців і запасних частин, рекомендованих провідними світовими виробниками теплових насосів.
Очевидно, що обладнання з тепловим насосом - досить складне. Для монтажу, ремонту і навіть його обслуговування потрібно відповідна кваліфікація і, звичайно ж, досить досвіду.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте:

  • оперативний виїзд на вашу адресу;
  • повну діагностику системи;
  • використання тільки якісного інструменту, перевірених комплектуючих і надійного діагностичного обладнання;
  • заміну витратних елементів і частин системи (прокладки, кільця, з'єднання, фільтри);
  • пошук можливих несправностей в системі і їх усунення;
  • гарантію на всі виконані роботи.
Працюючи, наші фахівці дотримуються всі існуючі технічні регламенти. За фактом виробленого обслуговування або ремонту в обов'язковому порядку в гарантійні документи вашого обладнання ставиться відповідна відмітка.

Компанія «СпецСервіс» надає комплексні рішення з проєктування та монтажу інженерних систем: вентиляціїї та кондиціювання, опалення та холодопостачання.

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0-800-403-911

Ми маємо успішний багаторічний досвід в проєктуванні та встановленню інженерних систем для різноманітних комерційних обє'ктів: офіси, банки, аптеки, АЗС, бізнес-центри, кафе та ресторани, заводи та виробничі підприємства.

Please publish modules in offcanvas position.