Адреса

03022 м. Київ, вул. Ломоносова 8Б

 

Телефон

0-800-403-911

Теплові завіси: якісно відремонтуємо і швидко налагодимо безперебійну роботу. Виконуємо професійний ремонт і обслуговування по всій країні.

«Спецсервіс» професійно виконує ремонт і налагодження промислових і побутових теплових завіс. До нас звертаються приватні особи і підприємства з проблемами функціонування повітряних відсікачів будь-якої марки: «Тепломаш», «Тропік», Neoclima, Frico, Timberk, Ballu та інших. Для усунення неполадок ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі від виробника. Після втручання наших ремонтників технічні характеристики систем клімат-контролю не погіршуються. Майстри компанії за мінімум часу відновлять функції будь-якого кліматичного обладнання.

Довірте ремонт і обслуговування теплових завіс професіоналам «Спецсервіс». Бездоганна робота систем не викличе нарікань!

«Спецсервіс» відремонтує теплові завіси будь-якої марки, типу, року випуску. Наші майстри чітко, професійно, без затримок виконають всі види ремонтних робіт:
 • перевірять справність нагрівальних елементів, відновлять працездатність старих ТЕНів, змінять на нові;
 • відрегулюють робочі функції вентиляторного вузла, замінюють зламалися лопаті;
 • поставлять нові фільтри;
 • повністю відремонтують електрообладнання - відновлять цілісність проводів, оновлять контакти;
 • відрегулюють і налаштують блок управління - перемикачі режимів, реле, датчики;
 • усунуть наслідки неправильного монтажу.
Ремонтники замінять вийшли з ладу деталі на аналогічні від виробника. Майстри «Спецсервіс» відновлять технічні параметри повітряного отсекателя до початкового рівня. Повторних збоїв з тієї ж причини не виникне.

Замовляйте ремонт теплових завіс у нас - ми даємо річну гарантію на відремонтовані нами системи. Від якості ремонту залежить термін служби теплового обладнання, відсутність проблем в подальшому.
Наша компанія виконує регулярне технічне обслуговування теплових відсікачів будь-якого типу: без підігріву, моделей з електричним або водяним обігрівом. Ремонтники «Спецсервіс» якісно проведуть всі види профілактичних і обслуговуючих робіт:
 • оглянуть обладнання з метою виявлення і усунення найменших дефектів;
 • виконають чистку внутрішніх частин отсекателя і кришки корпусу;
 • повністю видалять забруднення з фільтрів, поміняють витратні матеріали;
 • перевірять цілісність вентиляторів, замінять поламати лопаті;
 • проконтролюють цілісність ізоляції кабелю, протестують надійність з'єднувальних контактів;
 • налагодять роботу електрообладнання;
 • підготують повітряно-теплове обладнання до опалювального сезону.
Техобслуговування теплових завіс проводиться систематично з метою вчасно діагностувати і попередити неполадки. Наше обслуговування допоможе уникнути серйозних збоїв і виникнення аварійних ситуацій. Професійне втручання продовжить термін служби систем, дозволить власнику обладнання заощадити гроші.

Компанія «СпецСервіс» надає комплексні рішення з проєктування та монтажу інженерних систем: вентиляціїї та кондиціювання, опалення та холодопостачання.

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0-800-403-911

Ми маємо успішний багаторічний досвід в проєктуванні та встановленню інженерних систем для різноманітних комерційних обє'ктів: офіси, банки, аптеки, АЗС, бізнес-центри, кафе та ресторани, заводи та виробничі підприємства.

Please publish modules in offcanvas position.